Nová řezná koule enz® CB90 s karbidovou charakteristikou

ENZ® technik představuje novou řeznou kouli CB90 pro likvidování extrémně tvrdého vodního...

Nová speciální šachtová tryska

ENZ® technik představuje novou šachtovou trysku pro jednoduché vertikální čištění...

Nová kulová hlavice CB90 enz®

Prořezávací kulová hlavice CB90 od společnosti enz® byla speciálně vyvinuta tak, aby byla...

Nový člen rodiny vibračních trysek ENZ

Nový Turbopuls 60 je již k dispozici. Rozšiřuje tak oblíbenou řadu Turbopuls o menší...

ENZ- naváděcí tryska

Společnost ENZ technik představuje nový systém navádění rotačně vibračních trysek řady...

Novinky Nová řezná koule enz® CB90 s karbidovou charakteristikou

Nová řezná koule enz® CB90 s karbidovou charakteristikou

Novinka: řezná koule enz® CB90 s karbidovou charakteristikou

 

Řada řezných koulí od společnosti enz® je nyní opět všestrannější. Nová koule se vyznačuje karbidovým povlakem, který byl speciálně vyvinut pro extrémně tvrdý vodní kámen a beton.

Naše řezné koule pracují bez příklepu, ale mají schopnost přejít do vibrací. Karbidový povlak je velmi vhodný zejména v případě, kdy jsou trubky vyplněny až do 50 % nejtvrdšími inkrustacemi. Nesouměrný obrys zabezpečuje, že boční řezné prvky jsou vždy v používání a pracují.

Tyto prvky jsou samoostřící a udržují si svou ostrost po celou dobu jejich životnosti. Další výhodou je, že řezná koule může být dobře vedena trubkou díky svému velkému povrchu a tedy způsobuje málo poškození. Navíc má kontrolovaný brzdicí systém a má vysokou schopnost procházení oblouky (trubka o světlosti 100 mm, více kolen 90°). A nemělo by se zapomenout, že naše řezná geometrie také drtí větší části kusů nečistot, je-li řezná koule tažena zpět, což zabraňuje jejímu uváznutí. Tato řezná koule také nevykazuje netěsnosti a úniky a funguje s recyklovanou vodou. Zvláštní pozor se musí dávat pouze, pokud přichází do styku s trubkami z PVC.

 

Během zacházení je také důležité, že vložky s tryskami se čistí po každém použití, a že tlak narůstá pouze v případě, jestliže se vyskytne překážka/v místě kde se vyskytne problém (nejprve 50 ÷ 70 barů, pak 100 ÷ 120 barů).

Zpět na seznam